SECA MÜHENDİSLİK > PHOENIX CONTACT

ÜRÜNLERİMİZ ÖZEL BAĞLANTI

Geçmeli bağlantılar sınırlı alanlar için mükemmel çözümdür. Gövde paneli metal kısımdan çok az taşma yapar. Böylece kablo kanallarını klemens dizisine yakın monte ederek büyük alan kazanırsınız.Yarıklı fişler ihtiyaçlarınza göre kullanılabilir. 6.3 mm geçmeli kılıf yerine bir tam izoleli veya iki yarım izoleli 2.8 mm geçmeli kılıf kullanabilirsiniz.

Kontrol sistemlerin köprüleme ve dağıtım seviyeleri için Phoenix Contact TERMI-POINT® bağlantılı klemens ve dağıtım kutusu gamı sunmaktadır.TERMI-POINT® versiyonlarında pinin klemense göre konumu ayrıştırılabilir:Dikey monte edilen klemens dizileri için uzunlamasına pinler:Yatay monte edilen klemens dizileri için yatay pinler:Bir pinde üç bağlantı yapılabilir

Kompakt tasarımı sayesinde PTMC marşaling panoları otomasyon uygulamalarında sinyal gruplaması için en yüksek sinyal yoğunluğunu sunar. Belirli bir kutup sayısına göre yapılandırılabilen ve renkli matris elemanları içeren modüler yapı yer kazandıran, düzgün ve hatasız kablolama sağlar. Herbir eleman onbir renkte temin edilebilir.

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10465 Sk. No:41 Karatay / KONYA
Telefon: 0332 342 6217
Faks: 0332 342 6227
Sosyal Medya : Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
Copyright © Her Hakkı Saklıdır. SECA MÜHENDİSLİK