Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Seca Mühendislik; otomasyon çözümleri, hareket kontrol sistemleri, robotik kontrol ve endüstriyel elektronik çözümleri alanında faliyet gösteren bir mühendislik firmasıdır. 2010 yılından günümüze kadar endüstriyel otomasyon çözümleri, ürün tedariği, bakım ve revizyon çalışmaları ile robotik hareket kontrol çözümleri sunan deneyimli bir mühendislik firması olan Seca Mühendislik; güçlü kadrosu, kaliteli ve geniş ürün yelpazesini üst seviye işçiliği ile birleştirmeyi başaran müşteri memnuniyetini her zaman görev edinmiş bir kuruluştur.

Vizyon

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir. Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar. Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

Misyon

  •  Müşteri memmuniyetini en ön planda tutarak, her geçen gün artan tecrübelerimizi daha üst

 seviyelere çıkartmak.

  •  Bu deneyim ve çalışmaları siz değerli müşterilerimizin çözümlerine sunmak.
  •  Ortaya koyduğumuz projelerimiz ile diğer firmalarla aramızdaki farkı oluşturmak.
  •  Tasarım, üretim ve proje ile siz değerli müşterimize yüksek memnuniyet sunmak.