İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Sembol | 00991853 |
| Ruhsat | RCM işareti |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB EMC direktifine göre AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | EMC için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre |
| KC işareti | KC-EMC |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Ölçme büyüklüğü | Kütle akışı Volümetrik debi |
| Akış yönü | tek yönlü |
| Ölçüm prensibi | termal |
| Ölçüm metodu | Isı kaybı |
| Akış algılama aralığı başlangıç değeri | 0 l/dak |
| Akış algılama aralığı bitiş değeri | 1 l/dak |
| Çalışma basıncı | -0.9 bar ... 10 bar |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [6:4:4] uyarınca basınçlı hava Azot |
| Akışkan sıcaklığı | 0 °C ... 50 °C |
| Ortam sıcaklığı | 0 °C ... 50 °C |
| Nominal sıcaklık | 23 °C |
| Tekrarlama hassasiyeti ± %FS | 1 %FS |
| Analog çıkış | 1 - 5 V |
| Yükselme zamanı | 3 ms |
| Min. yük direnci gerilim çıkışı | 20 kOhm |
| Kısa devre dayanımı | evet |
| Aşırı yük dayanımı | mevcut |
| Çalışma gerilimi aralığı DC | 22 V ... 26 V |
| Boşta çalışma akımı |
≤17 mA |
| Ters polarite koruması | tüm elektrik bağlantıları için |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı türü | Kablo |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı teknolojisi | açık uç |
| Elektrik bağlantısı 1, kutup/damar sayısı | 3 |
| Kablo uzunluğu | 2.5 m |
| Kablo kılıfı malzemesi | TPE-U(PUR) |
| Montaj türü | Hat kurulumu geçiş deliği ile aksesuarlarla |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Pnömatik bağlantı | Dişi diş M5 |
| Ürün ağırlığı | 37 g |
| Gövde malzemesi | PA takviyeli |
| Koruma türü | IP40 |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B2-L |
| Lityum-iyon bataryaların üretimi için uygunluk | Kütle oranı olarak %1'den fazla bakır, çinko veya nikel içeren metaller kullanılmaz.İstisnalar, çeliklerdeki nikel, kimyasal olarak nikel kaplı yüzeyler, baskılı devre kartları, kablolar, elektrik konnektörleri ve bobinlerdir. |
| Temiz oda sınıfı | ISO 14644-1 uyarınca Sınıf 4 |