İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Nominal genişlik | 20 mm |
| Montaj konumu | dikey |
| Hazne boyutu | 1 |
| Tasarım | İtme-çekme prensibi |
| Komple sıcaklık aralığı çalışma basıncı | -0.95 bar ... 7 bar |
| Sıcaklığa bağlı çalışma basıncı | -0.95 bar ... 10 bar |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:-:-] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| Akışkan sıcaklığı | -25 °C ... 75 °C |
| Ortam sıcaklığı | -25 °C ... 70 °C |
| Ürün ağırlığı | 18 g |
| Pnömatik bağlantı 1 | Otomatik rakor CQ-28 |
| Pnömatik bağlantı 2 | Otomatik rakor CQ-28 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Gövde malzemesi | Pirinç |