İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Uygulama alanı | Standart endüstri ortamı |
| Sistem parçası | Alıcı |
| Çözünürlük | 14 mm |
| Tarama mesafesi | 10 m |
| Koruma alanı yüksekliği | 600 mm |
| Tepki süresi | 14 ms 1) |
| Senkronizasyon | Optik senkronizasyon |
| Tip | Tip 4 (IEC 61496-1) |
| Güvenlik için entegrasyon seviyesi | SIL 3 (IEC 61508) |
| Kategori | Kategori 4 (EN ISO 13849) |
| Performans seviyesi | PL e (EN ISO 13849) |
| PFHD (saat başına tehlike getiren devre dışı kalma için ortalama olasılık) | |
| Bir Guest ile kaskat bağlantısı | 43 * 10-9 |
| TM (kullanım ömrü) | 20 yıl (EN ISO 13849) |
| Koruma modu | ✔ |
| Kontaktör kontrolü (EDM) | 1) |
| EFI üzerinden güvenli SICK cihaz haberleşmesi | ✔ |
| Bypass | ✔ |
| İşletim türünün değiştirilmesi | ✔ |
| PSDI mod | ✔ |
| Sistem bağlantısı | Erkek konnektör ile birlikte kablo boyu 320 mm M12, 8 pinli |
| Kablo bağlantısının yönü | Açılı |
| Çapraz kablolama | 0,25 mm² |
| İzin verilen hat uzunluğu | 3 m 1) |
| Konfigürasyon metodu |
CDS'li PC (Konfigürasyon ve diyagnoz yazılımı)
Via host device
| Gösterge elemanları | 7 segment göstergesi |
| Koruma sınıfı | III (IEC 61140) |
| Gerilim kaynağı Uv | 24 V DC (19,2 V ... 28,8 V) 1) |
| Sinyal taşıma | ≤ 10 % 2) |
| Boyutlar | Boyutsal çizimine bakınız |
| Gövde kesiti | 48 mm x 40 mm |
| Gövde malzemesi | Alüminyum ekstrüzyon profil |
| Ağırlık | 1.420 g |
| Koruma sınıfı | IP65 (EN 60529) |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | 0 °C ... +55 °C |
| Depolama sıcaklığı | –25 °C ... +70 °C |
| Hava nemliliği | 15 % ... 95 %, yoğuşmasız |
| Titreşim dayanımı | 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (EN 60068-2-6) |
| Darbe dayanımı | 10 g, 16 ms (EN 60068-2-27) |
| Dalga uzunluğu | 850 nm |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| MAR declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| China GB sertifikası | ✔ |
| ULus sertifikası | ✔ |
| cUL sertifikası | ✔ |
| EC-Type-Examination sertifikası | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27272704 |
| ECLASS 5.1.4 | 27272704 |
| ECLASS 6.0 | 27272704 |
| ECLASS 6.2 | 27272704 |
| ECLASS 7.0 | 27272704 |
| ECLASS 8.0 | 27272704 |
| ECLASS 8.1 | 27272704 |
| ECLASS 9.0 | 27272704 |
| ECLASS 10.0 | 27272704 |
| ECLASS 11.0 | 27272704 |
| ECLASS 12.0 | 27272704 |
| ETIM 5.0 | EC002549 |
| ETIM 6.0 | EC002549 |
| ETIM 7.0 | EC002549 |
| ETIM 8.0 | EC002549 |
| UNSPSC 16.0901 | 46171620 |