İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Elektromekanik silindirler için elektrikli aksesuarlar | Güç sensörleri |
| 1. bağlantı türü | Priz M12, 4 kutuplu |
| 2. bağlantı türü | açık uçlar |
| Anma boyutu [mm] | 115 |
| Bağlantı | M12x1 soket |
| Besleme gerilimi [V DC] | 24 |
| Çalışma yükü (ölçüm aralığından) [%] | 150 |
| Çalışma sıcaklığı (min. … maks.) | -20 °C ... +60 °C |
| Çıkış sinyali [V] | 0 |
| Toleranslı çıkış sinyali (ölçüm aralığı) | -10 ... +10 V ±0,2 |
| Çıkış sinyali (ölçüm aralığı) toleransı [V] | ±0.2 |
| Toleranslı çıkış sinyali | 0 V ±0,03 |
| Çıkış sinyali toleransı [V] | ±0.03 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı (min ... maks) | -25 °C ... +80 °C |
| Bant genişliği [kHz] | 2.5 |
| Toleranslı bant genişliği | 2,5 kHz ±0,2 |
| Bant genişliği toleransı [kHz] | ±0.2 |
| Ölçüm gerilimi [V] | 250 |
| Ölçüm akımı [A] | 4 |
| Dinamik dönme yarıçapı | > 5xD |
| Statik dönme yarıçapı | > 10xD |
| Dönme çevrimleri | >2 milyon |
| Kırılma yükü (ölçüm aralığından) [%] | 300 |
| Ağırlık [kg] | 0.85 |
| Sertlik [HRC] | 38 HRC |
| Histerezis (ölçüm aralığından) [%] | ±0.2 |
| Kablo türü | PUR siyah, blendajlı |
| Kablo çapı D [mm] | 5.9 |
| Kablo çapı D toleransı [mm] | ±0.2 |
| Dengelenmiş sıcaklık | +10 °C ... +40 °C |
| Kablo kesiti | 4x0,34 |
| Maksimum çalışma sıcaklığı [°C] | +60 |
| Ölçüm aralığı [kN] | 50 |
| Minimum çalışma sıcaklığı [°C] | -20 |
| Lineer olmama (ölçüm aralığından) [%] | ±0.5 |
| Sıfırlama fonksiyonu (dara) | 7.2 V ... 24 V |
| Çekme zinciri uyumlu | evet |
| Koruma türü | IP65 |
| Fiş çıkışı | açılı |
| Akım tüketimi [mA] | max.50 |
| Sıfır noktasından sıcaklık kayması (her Kelvin için ölçüm aralığından) [%] | ±0.05 |
| Ölçüm aralığından sıcaklık kayması (her Kelvin için ölçüm aralığından) [%] | ±0.05 |
| Hareketli ortam sıcaklığı | -40 °C ... +80 °C |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik (ölçüm aralığından) [%] | ±0.25 |
| Ölçü a f8 [mm] | 32 |
| Ölçü b [mm] | 131 |
| c ölçüsü [mm] | 119 |
| Ölçü CK2 [mm] | 32 |
| Ölçü d [mm] | 49 |
| Ölçü L | 5 |