İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ölçüm aralığı | 0 m ... 30 m |
| Enkoder | Mutlak enkoder |
| Çözünürlük (ip + enkoder) | 0,02 mm 1) 2) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 2 mm 3) |
| Doğrusallık | ≤ ± 2 mm 3) |
| Histerezis | ≤ 5 mm 3) |
| İletişim arayüzü | SAE J1939 |
| Programlanabilir | ✔ |
| Bağlantı tipi | Erkek konnektör, M12, 5 pin, üniversal |
| Besleme Gerilimi | 10 V ... 30 V |
| Güç tüketimi | ≤ 1,5 W (Yüksüz) |
| MTTFd: Tehlikeli arızaya kadar geçen ortalama süre | 270 yıl (EN ISO 13849-1) 1) |
| Ağırlık | 6,32 kg |
| Materyal, ölçüm teli | Yüksek esneklikte çelik kordon 1.4401 paslanmaz çelik V4A |
| Ölçüm ipi çapı | 0,81 mm |
| Ağırlık (ölçüm teli) | 2,6 g/m |
| Materyal, gövde ip mekanizması | Alüminyum (eloksallı), plastik |
| Yay geri çekme kuvveti | 10 N ... 20 N 1) |
| Her bir devir için ip uzunluğu | 332,4 mm |
| İp mekanizması çalışma süresi | Typ. 1.000.000 Devirler 2) 3) |
| Gerçek ip çıkış uzunluğu | 30,2 m |
| İp ivmesi | 15 m/s² |
| Ayarlama hızı | 6 m/s |
| Takılan enkoder | AHM36 SAE J1939, AHM36A-S3JC014x12, 1120251 |
| Takılan mekanizma | MRA-F130-130D1, 6028629 |
| EMVC | EN 61000-6-2 ve EN 61000-6-3 uyarınca |
| Koruma sınıfı | IP64, takılan mekanizma IP66, Enkoder (IEC 60529) IP67, Enkoder (IEC 60529) |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | –30 °C ... +70 °C |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| MAR declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27270590 |
| ECLASS 5.1.4 | 27270590 |
| ECLASS 6.0 | 27270590 |
| ECLASS 6.2 | 27270590 |
| ECLASS 7.0 | 27270590 |
| ECLASS 8.0 | 27270590 |
| ECLASS 8.1 | 27270590 |
| ECLASS 9.0 | 27270590 |
| ECLASS 10.0 | 27270613 |
| ECLASS 11.0 | 27270503 |
| ECLASS 12.0 | 27270503 |
| ETIM 5.0 | EC001486 |
| ETIM 6.0 | EC001486 |
| ETIM 7.0 | EC001486 |
| ETIM 8.0 | EC001486 |
| UNSPSC 16.0901 | 41112113 |