İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Strok | 5 mm |
| Piston çapı | 10 mm |
| Sönümleme | sönümleme yok |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Çalışma şekli | çift etkili |
| Piston mili ucu | Erkek diş |
| Tasarım | Piston Piston mili |
| Sembol | 00991215 |
| Varyantlar | Li-ion bataryaların üretimine yönelik üretim tesisleri için önerilir tek taraflı piston mili |
| Çalışma basıncı | 0.1 MPa ... 0.8 MPa |
| Çalışma basıncı | 1 bar ... 8 bar |
| Çalışma basıncı | 14.5 psi ... 116 psi |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B2-L |
| Lityum-iyon bataryaların üretimi için uygunluk | Kütle oranı olarak %1'den fazla bakır, çinko veya nikel içeren metaller kullanılmaz.İstisnalar, çeliklerdeki nikel, kimyasal olarak nikel kaplı yüzeyler, baskılı devre kartları, kablolar, elektrik konnektörleri ve bobinlerdir. |
| Temiz oda sınıfı | ISO 14644-1 uyarınca Sınıf 6 |
| Ortam sıcaklığı | -10 °C ... 60 °C |
| Son konumlarda darbe enerjisi | 0.012 j |
| 0,6 MPa'da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, geri dönüş | 30.2 N |
| 0,6 MPa'da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, ilerleme | 47 N |
| Hareketli kütle | 4.1 g |
| Ürün ağırlığı | 12.2 g |
| Montaj türü | geçiş deliği ile |
| Pnömatik bağlantı | M3 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Kapak malzemesi | Dövme alüminyum alaşım |
| Dinamik sızdırmazlık elemanları malzemesi | NBR TPE-U(PU) |
| Gövde malzemesi | Dövme alüminyum alaşım, anodize eloksallı |
| Piston mili malzemesi | yüksek alaşımlı paslanmaz çelik |