İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Işık kaynağı | LED |
| Işık türü | Görünebilir kırmızı ışık |
| Tarama mesafesi | 16 m |
| Işın demeti sayısı | 1 |
| Algılama kapasitesi | 30 mm |
| Optik eksen | Düz |
| Tepki süresi | 0,2 ms |
| Tepki süresi | 0,2 ms + Test ekipmanının tepki süresi |
| Tip | Tip 4 (IEC 61496-1) 1) |
| Güvenlik için entegrasyon seviyesi | SIL 3 (IEC 61508) 1) |
| Kategori | Kategori 4 (EN ISO 13849) 1) |
| Performans seviyesi | PL e (EN ISO 13849) 1) |
| PFHD (saat başına tehlike getiren devre dışı kalma için ortalama olasılık) | 8,1 x 10-10 (EN ISO 13849) 1) |
| TM (kullanım ömrü) | 20 yıl (EN ISO 13849) |
| Bağlantı tipi | Soket M12, 4-pin, düz |
| Gösterge elemanları | LED |
| Koruma sınıfı | III (IEC 61140) |
| Akım tüketimi | 20 mA |
| Gövde şekli | Silindirik |
| Boyutlar (Çap x Uzunluk) | M18 x 97,7 mm |
| Gövde malzemesi | Pirinç, nikel kaplı |
| Lens materyali | Cam |
| Ağırlık | 67 g |
| Koruma sınıfı | IP67 (EN 60529) |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | –40 °C ... +55 °C |
| Depolama sıcaklığı | –40 °C ... +75 °C |
| Hava nemliliği | 15 % ... 95 %, yoğuşmasız |
| Titreşim dayanımı | 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 60068-2-6) |
| Darbe dayanımı | 10 g, 16 ms (IEC 60068-2-29) |
| Işık kaynağı | LED |
| Işık türü | Görünebilir kırmızı ışık |
| Dalga uzunluğu | 660 nm |
| Huzme açısı/Karşılama açısı | ± 2,5° / ± 2,5° |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| MAR declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| cTUVus sertifikası | ✔ |
| EC-Type-Examination sertifikası | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27272701 |
| ECLASS 5.1.4 | 27272701 |
| ECLASS 6.0 | 27272701 |
| ECLASS 6.2 | 27272701 |
| ECLASS 7.0 | 27272701 |
| ECLASS 8.0 | 27272701 |
| ECLASS 8.1 | 27272701 |
| ECLASS 9.0 | 27272701 |
| ECLASS 10.0 | 27272701 |
| ECLASS 11.0 | 27272701 |
| ECLASS 12.0 | 27272701 |
| ETIM 5.0 | EC001831 |
| ETIM 6.0 | EC001831 |
| ETIM 7.0 | EC001831 |
| ETIM 8.0 | EC001831 |
| UNSPSC 16.0901 | 46171620 |