İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ortam | Dökme malzemeler |
| Algılama türü | Sürekli |
| Prob tipi | Yıkama bağlantılı, metal kaplı PEEK mercek anten |
| Frekans bandı | W bandı (75 … 85 GHz dahilinde) |
| Ölçüm mesafesi | Maks. 120 m (393,7 ft), entegre horn antenli modelde önerilen ölçüm mesafesi maks. 20 m (65,62 ft) |
| Işıma açısı | 4° 1) |
| Proses basıncı | –1 bar ... 3 bar |
| Proses sıcaklığı | –40 °C ... +200 °C |
| ATEX sertifikası | IEC Ex db IIC T6...T1, Ga/Gb, Gb |
| Numune testi | IECEx KIWA 20.0015X |
| RoHS sertifikası | ✔ |
| HART | ✔ |
| Gösterge | Takılı |
| Kumanda elemanı | Tuş ile kumanda |
| Ölçme elemanının hassasiyeti | ≤ 5 mm 1) |
| Tekrarlanamazlık | ≤ 1 mm |
| Dijital ölçüm çözünürlüğü | < 1 mm |
| Analog ölçüm çözünürlüğü | 0,3 µA |
| Sıcaklık sapması Dijital çıkış | ≤ 3 mm / 10 K, max. 10 mm |
| Sıcaklık sapması Akım çıkışı | ≤ %0,03 / 10 K; 16 mA aralık temelinde veya ≤ %0,3 |
| Dijital-analog dönüştürme nedeniyle akım çıkışındaki sapma | < 15 µA |
| Ölçüm döngü süresi | Yakl. 700 ms |
| Atlama yanıt süresi | ≤ 3 s 2) |
| MTBF |
3,37*10^6 h |
| Ekran | ✔ |
| İletişim arayüzü | HART |
| Besleme Gerilimi | 9 V DC ... 30 V DC 1) |
| Koruma sınıfı | I (IEC 61010-1) |
| Bağlantı tipi | ½" NPT / kablo rakoru Nikel kaplı pirinç (ø 6 mm - 12 mm) |
| Çıkış sinyali | 4 mA ... 20 mA / HART 2) |
| Kirlenme derecesi | 4 |
| Koruma sınıfı | IP66 / IP68 |
| EMVC | EN 61326-1 |
| Yol alma akımı | < 3,6 mA |
| Aşırı gerilim kategorisi | III (IEC 61010-1) |
| Kısa devre koruması | ✔ |
| Potansiyel ayırma | ✔ |
| Proses bağlantısı | 4" flanşlı döner tutucu 150 lb / 316/316L |
| Gövde malzemesi | Alüminyum basınçlı döküm AlSi10Mg, toz kaplı (baz: polyester) |
| Gövde tasarımı | Tek bölmeli gövde |
| Conta malzemesi | FKM (SHS FPM 70C3 GLT) |
| Anten malzemesi | PEEK |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | –40 °C ... +80 °C |
| Depo ortam sıcaklığı | –40 °C ... +80 °C |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| FDA sertifikası | ✔ |
| IECEx sertifikası | ✔ |
| cCSAus sertifikası | ✔ |
| Food contact material manufacturer declaration | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27200505 |
| ECLASS 5.1.4 | 27200505 |
| ECLASS 6.0 | 27200505 |
| ECLASS 6.2 | 27200505 |
| ECLASS 7.0 | 27200505 |
| ECLASS 8.0 | 27200505 |
| ECLASS 8.1 | 27200505 |
| ECLASS 9.0 | 27200505 |
| ECLASS 10.0 | 27270807 |
| ECLASS 11.0 | 27270807 |
| ECLASS 12.0 | 27274501 |
| ETIM 5.0 | EC001447 |
| ETIM 6.0 | EC001447 |
| ETIM 7.0 | EC001447 |
| ETIM 8.0 | EC001447 |
| UNSPSC 16.0901 | 41111950 |