İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Cihaz modeli | ProNet - Advanced functionality incl. fieldbus |
| Sensör prensibi | Verici/Alıcı |
| Algılanabilir en küçük nesne (MDO) | 20 mm, 24 mm 1) 2) 3) |
| İki ışın arasındaki mesafe | 20 mm |
| Senkronizasyon türü | Kablo |
| Işın demeti sayısı | 105 |
| Denetleme yüksekliği | 2.080 mm |
| Yazılım özellikleri (varsayılan) | |
| Q1 | Varlık kontrolleri |
| Adres | 6 (LSS) |
| Baud oranı RS-485 | 125 kbit/s |
| Çalışma modu | |
| Standart | ✔ |
| Transparent | ✔ |
| Toza ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı | ✔ |
| Fonksiyon | |
| Çapraz ışın | ✔ |
| Körleme | ✔ |
| Yüksek hızlı tarama | ✔ |
| Yüksek ölçüm hassasiyeti | ✔ |
| Uygulamalar | |
| Anahtarlama çıkışı | Object recognition/object width |
| Veri arayüzü | Nesne algılaması |
| Teslimat kapsamında |
1 x verici 1 x alıcı 1 x Fieldbus haberleşme modülü 4/6 × QuickFix tutucu (2 m denetleme yüksekliğinden itibaren 6 QuickFix tutucu) 1 × hızlı başlatma kılavuzu |
| Işık kaynağı | LED, Kızılötesi ışık |
| Dalga uzunluğu | 850 nm |
| Gerilim kaynağı Uv | DC 19,2 V ... 28,8 V 1) |
| Verici akım tüketimi | 60,25 mA 2) |
| Alıcı akım tüketimi | 141 mA 2) |
| Fieldbus haberleşme modülünün akım tüketimi | 115 mA |
| Sinyal taşıma | < 5 Vss |
| Çıkış akımı Imax. | 100 mA |
| Çıkış yükü, kapasitif | 100 nF |
| Çıkış yükü, endüktif | 1 H |
| Başlatma süresi | < 1 s |
| Anahtarlama çıkışı | İtme-çekme: PNP/NPN |
| Bağlantı tipi | 5 pinli M12 erkek konnektör, 0,22 m 12 pinli M12 erkek konnektör, 0,21 m |
| Gövde malzemesi | Alüminyum |
| Gösterge | LED |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67 |
| Koruma devreleri | UV kutup değiştirme korumalı bağlantılar Çıkış Q kısa devre korumalı Parazitlenme palsini engelleme |
| Koruma sınıfı | III |
| Ağırlık | 4,449 kg |
| Ön cam | PMMA |
| Opsiyon | Yok |
| UL-dosya no. | NRKH.E181493 (sensör) |
| Maksimum algılama mesafesi | 7 m 1) |
| Minimum algılama mesafesi | ≥ 0 m |
| Algılama mesafesi | 5 m |
| Tepki süresi | 9,4 ms 2) |
| CANopen | ✔ |
| Veri aktarma hızı | 10 kbit/s ... 1 Mbit/s |
| Dijital çıkış | Q1 |
| Adet | 1 |
| Darbe dayanımı | Sürekli şok 10 g, 16 ms, 1000 şok Tek şok 15 g, 11 ms, her 3 aks |
| Titreşime karşı dayanıklılık | Sallama sinüs biçimli 10-150 Hz 5 g |
| EMVC | EN 60947-5-2 |
| Ortam ışığına dayanıklılık | Doğrudan: 150.000 lx 1) Dolaylı: 200.000 lx 2) |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | –30 °C ... +55 °C |
| Depo ortam sıcaklığı | –40 °C ... +70 °C |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| MAR declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| cULus sertifikası | ✔ |
| Fotobiyolojik güvenlik (IEC EN 62471) | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27270910 |
| ECLASS 5.1.4 | 27270910 |
| ECLASS 6.0 | 27270910 |
| ECLASS 6.2 | 27270910 |
| ECLASS 7.0 | 27270910 |
| ECLASS 8.0 | 27270910 |
| ECLASS 8.1 | 27270910 |
| ECLASS 9.0 | 27270910 |
| ECLASS 10.0 | 27270910 |
| ECLASS 11.0 | 27270910 |
| ECLASS 12.0 | 27270910 |
| ETIM 5.0 | EC002549 |
| ETIM 6.0 | EC002549 |
| ETIM 7.0 | EC002549 |
| ETIM 8.0 | EC002549 |
| UNSPSC 16.0901 | 39121528 |