İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Cihaz modeli | Hat kenarı kontrolü |
| Sensör prensibi | Verici/Alıcı |
| Minimum nesne uzunluğu | 4 mm 1) |
| İki ışın arasındaki mesafe | 5 mm |
| Çözünürlük | 0,1 mm |
| Döngü süresi | Işık huzmesi başına 32 μs |
| Tekrarlanabilirlik | 6 µm 2) |
| Doğruluk | ± 0,3 mm 3) |
| Senkronizasyon türü | Kablo |
| Işın demeti sayısı | 180 |
| Toplam ölçüm alanı genişliği | 1.345 mm |
| Ölçüm alanı genişliği Detay | |
| Ölçüm alanı genişliği (bağlantı tarafı) | 445 mm |
| Kör bölge (orta bölge) | 455 mm |
| Ölçüm alanı genişliği (kafa tarafı) | 445 mm |
| Yazılım özellikleri (varsayılan) | |
| Q1 | Alarm genel |
| Uygulama | Standart modu |
| Teslimat kapsamında | 1 x verici 1 x alıcı 1 x Fieldbus haberleşme modülü 4/6 × QuickFix tutucu (2 m denetleme yüksekliğinden itibaren 6 QuickFix tutucu) 1 × hızlı başlatma kılavuzu |
| Işık kaynağı | LED, Kızılötesi ışık |
| Dalga uzunluğu | 850 nm |
| Gerilim kaynağı Uv | DC 19,2 V ... 28,8 V 1) |
| Verici akım tüketimi | 64 mA 2) |
| Alıcı akım tüketimi | 156 mA 2) |
| Fieldbus haberleşme modülünün akım tüketimi | 115 mA |
| Sinyal taşıma | < 5 Vss |
| Çıkış akımı Imax. | 100 mA |
| Çıkış yükü, kapasitif | 100 nF |
| Çıkış yükü, endüktif | 1 H |
| Başlatma süresi | < 1 s |
| Anahtarlama çıkışı | İtme-çekme: PNP/NPN |
| Boyutlar ( G x Y x D) | 34 mm x 1.429,4 mm x 30,6 mm |
| Bağlantı tipi | 5 pinli M12 erkek konnektör, 0,22 m 12 pinli M12 erkek konnektör, 0,27 m |
| Gövde malzemesi | Alüminyum |
| Gösterge | LED |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67 |
| Koruma devreleri | UV kutup değiştirme korumalı bağlantılar Çıkış Q kısa devre korumalı Parazitlenme palsini engelleme |
| Koruma sınıfı | III |
| Ağırlık | 2,959 kg |
| Ön cam | PMMA |
| Opsiyon | Yok |
| UL-dosya no. | NRKH.E181493 |
| Maksimum algılama mesafesi | 3,5 m 1) |
| Minimum algılama mesafesi | ≥ 0,2 m |
| Algılama mesafesi | 2,5 m |
| Tepki süresi | 36,7 ms 2) |
| EtherNet/IP™ | ✔ |
| Dijital çıkış | Q1 |
| Adet | 1 |
| Darbe dayanımı | Sürekli şok 10 g, 16 ms, 1000 şok Tek şok 15 g, 11 ms, her 3 aks |
| Titreşime karşı dayanıklılık | Sallama sinüs biçimli 10-150 Hz 5 g |
| Ortam ışığına dayanıklılık | 100.000 lx |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | –30 °C ... +55 °C |
| Depo ortam sıcaklığı | –40 °C ... +70 °C |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| MAR declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| cULus sertifikası | ✔ |
| Fotobiyolojik güvenlik (IEC EN 62471) | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27270910 |
| ECLASS 5.1.4 | 27270910 |
| ECLASS 6.0 | 27270910 |
| ECLASS 6.2 | 27270910 |
| ECLASS 7.0 | 27270910 |
| ECLASS 8.0 | 27270910 |
| ECLASS 8.1 | 27270910 |
| ECLASS 9.0 | 27270910 |
| ECLASS 10.0 | 27270910 |
| ECLASS 11.0 | 27270910 |
| ECLASS 12.0 | 27270910 |
| ETIM 5.0 | EC002549 |
| ETIM 6.0 | EC002549 |
| ETIM 7.0 | EC002549 |
| ETIM 8.0 | EC002549 |
| UNSPSC 16.0901 | 39121528 |