İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Cihaz modeli | Hat kenarı kontrolü |
| Sensör prensibi | Verici/Alıcı |
| Minimum nesne uzunluğu | 4 mm 1) |
| İki ışın arasındaki mesafe | 5 mm |
| Çözünürlük | 0,1 mm |
| Döngü süresi | Işık huzmesi başına 32 μs |
| Tekrarlanabilirlik | 6 µm 2) |
| Doğruluk | ± 0,3 mm 3) |
| Senkronizasyon türü | Kablo |
| Işın demeti sayısı | 240 |
| Toplam ölçüm alanı genişliği | 1.495 mm |
| Ölçüm alanı genişliği Detay | |
| Ölçüm alanı genişliği (bağlantı tarafı) | 595 mm |
| Kör bölge (orta bölge) | 305 mm |
| Ölçüm alanı genişliği (kafa tarafı) | 595 mm |
| Yazılım özellikleri (varsayılan) | |
| Q1/C | Alarm genel |
| Q2 | Standart öğretme |
| Q3 | Kenar 1 pozisyonu |
| Q4 | Kenar 10 pozisyonu |
| Uygulama | High resolution mode |
| Teslimat kapsamında | 1 x verici 1 x alıcı 4/6 × QuickFix tutucu (2 m denetleme yüksekliğinden itibaren 6 QuickFix tutucu) 1 × hızlı başlatma kılavuzu |
| Işık kaynağı | LED, Kızılötesi ışık |
| Dalga uzunluğu | 850 nm |
| Gerilim kaynağı Uv |
DC 19,2 V ... 28,8 V 1)
| Verici akım tüketimi | 67 mA 2) |
| Alıcı akım tüketimi | 168 mA 2) |
| Sinyal taşıma | < 5 Vss |
| Çıkış akımı Imax. | 100 mA |
| Çıkış yükü, kapasitif | 100 nF |
| Çıkış yükü, endüktif | 1 H |
| Başlatma süresi | < 1 s |
| Anahtarlama çıkışı | İtme-çekme: PNP/NPN |
| Boyutlar ( G x Y x D) | 34 mm x 1.579,4 mm x 30,6 mm |
| Bağlantı tipi | 5 pinli M12 erkek konnektör, 0,22 m Erkek konnektör M12, 8 pinli, 0,27 m Dişi konnektör M12, 4 pinli, D kodlu, 0,19 m |
| Gövde malzemesi | Alüminyum |
| Gösterge | LED |
| Koruma sınıfı | IP65, IP67 |
| Koruma devreleri | UV kutup değiştirme korumalı bağlantılar Çıkış Q kısa devre korumalı Parazitlenme palsini engelleme |
| Koruma sınıfı | III |
| Ağırlık | 3,259 kg |
| Ön cam | PMMA |
| Opsiyon | Yok |
| UL-dosya no. | NRKH.E181493 |
| Maksimum algılama mesafesi | 3,5 m 1) |
| Minimum algılama mesafesi | ≥ 0,2 m |
| Algılama mesafesi | 2,5 m |
| Tepki süresi | 48,5 ms 2) |
| IO-Link | ✔ , IO-Link V1.1 |
| Veri aktarma hızı | 230,4 kbit/s (COM3) |
| Maksimum kablo uzunluğu | 20 m |
| Döngü süresi | 14 ms |
| VendorID | 26 |
| DeviceID HEX | 80022F |
| DeviceID DEC | 8389167 |
| Proses verisi uzunluğu | 32 Byte (TYPE_2_V) 1) |
| Girişler/Çıkışlar | 4 x Q (IO-Link) |
| Dijital çıkış | Q1 ... Q4 |
| Adet | 4 |
| Dijital giriş | Q2, Q3, Q4 |
| Adet | 3 |
| Darbe dayanımı | Sürekli şok 10 g, 16 ms, 1000 şok Tek şok 15 g, 11 ms, her 3 aks |
| Titreşime karşı dayanıklılık | Sallama sinüs biçimli 10-150 Hz 5 g |
| Ortam ışığına dayanıklılık | 100.000 lx |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | –30 °C ... +55 °C |
| Depo ortam sıcaklığı | –40 °C ... +70 °C |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| ACMA declaration of conformity | ✔ |
| MAR declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| cULus sertifikası | ✔ |
| IO-Link | ✔ |
| Fotobiyolojik güvenlik (IEC EN 62471) | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27270910 |
| ECLASS 5.1.4 | 27270910 |
| ECLASS 6.0 | 27270910 |
| ECLASS 6.2 | 27270910 |
| ECLASS 7.0 | 27270910 |
| ECLASS 8.0 | 27270910 |
| ECLASS 8.1 | 27270910 |
| ECLASS 9.0 | 27270910 |
| ECLASS 10.0 | 27270910 |
| ECLASS 11.0 | 27270910 |
| ECLASS 12.0 | 27270910 |
| ETIM 5.0 | EC002549 |
| ETIM 6.0 | EC002549 |
| ETIM 7.0 | EC002549 |
| ETIM 8.0 | EC002549 |
| UNSPSC 16.0901 | 39121528 |