İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ortam sıcaklığı | -5 °C ... 50 °C |
| Ürün ağırlığı | 140 g |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB düşük gerilim yönergesine göre |
| Koruma türü | IP65 IP67 |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ... 70 °C |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B2-L |
| Elektrik kesintisinde ara belleğe alma | 10 ms |
| Toplam eksen sayısı | 4 |
| Ölçüler G x U x Y | 50mm x 107mm x 55mm |
| Kontrol arayüzü | CAN veri yolu |
| Fieldbus arayüzü | 1x M9 soket, 5 kutuplu |
| Cihaza özel diyagnoz | Kanal ve modül odaklı diagnostik Modüllerde düşük gerilim/kısa devre Diagnostik belleği |
| Yapılandırma desteği | MMI el kontrol ünitesi |
| Parametrelendirme | Kanalların kuvvetleri Sistem parametreleri |
| Baud hızı | 1 Mbit/sn |
| Çalışma gerilimi aralığı DC | 18 V ... 30 V |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 24 V |
| Protokol | FHPP |
| Nominal çalışma geriliminde öz akım tüketimi | Tipik olarak 80 mA |
| Maks. adres hacmi çıkışlar | 32 Bayt |
| Maksimum adres hacmi girişleri | 32 Bayt |
| Ürüne özel LED gösterge | Error PL: yük beslemesi |
| Gövde malzemesi | PA takviyeli PC |