İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Valf boyutu | 27 mm |
| Valf terminal yapısı | Sabit geçmeli kilit |
| Izgara ölçüsü | 28 mm |
| Maks. valf yeri sayısı | 8 |
| Hava tahliye fonksiyonu | kısılamaz |
| Pilot hava beslemesi | harici dahili |
| Elektrikli G/Ç sistemi | evet |
| Koruma türü | IP65 |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Sızdırmazlık elemanları malzemesi | NBR TPE-U(PU) |
| Yangın testi malzeme | UL94 HB |
| Gıdaya uygunluk | bkz. Gelişmiş yapı malzemesi bilgisi |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava Soy gazlar |
| Kontrol ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava Soy gazlar |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün değil Valfte yoğuşmaya izin verilmez |
| Çalışma basıncı | 0.3 MPa ... 0.8 MPa |
| Çalışma basıncı | 3 bar ... 8 bar |
| Çalışma basıncı | 43.5 psi ... 116 psi |
| Kontrol basıncı | 0.3 MPa ... 0.8 MPa |
| Kontrol basıncı | 3 bar ... 8 bar |
| Kontrol basıncı | 43.5 psi ... 116 psi |
| Çalışma basıncına ilişkin not | 0 - 8 bar harici pilot havası ile Sadece bağlantı 3'te vakum işletimi |
| Valf fonksiyonu |
Motion uygulaması aracılığıyla atanabilir |
| Motion Apps | Kaçak tespiti Debi kontrolü ECO Kontrol Konumlandırma Oransal basınç kontrolü Oransal yön kontrol valfi Soft Stop Hareket zamanının önceden belirlenmesi Yön kontrol valfi fonksiyonları Besleme ve egzoz havası kısma Model-tabanlı oransal basınç regülasyonu seçilebilir basınç seviyesi |
| Çalıştırma türü | elektrikli |
| Sızdırmazlık prensibi | yumuşak |
| Tasarım | Piston yuvası |
| Kontrol türü | pilot kumandalı |
| Nominal genişlik | 4.2 mm |
| Normal debi 0,8-> 0 MPa (8-> 0 bar, 116-> 0 psi) | 1000 l/dak |
| Hava verme standart anma debisi 0,6-> 0,5 MPa (6-> 5 bar, 87-> 72,5 psi) | 450 l/dak |
| Hava tahliyesi standart anma debisi 0,6-> 0,5 MPa (6-> 5 bar, 87-> 72,5 psi) | 480 l/dak |
| Akış yönü | tersine çevrilemez |
| Vakum uygunluğu | evet |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 24 V |
| İzin verilen gerilim dalgalanmaları | % +/- 25 |
| Doğrudan ve dolaylı temasa karşı koruma | PELV |
| Ruhsat | c UL us - Listelenmiş (OL) |
| KC işareti | KC-EMC |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB EMC direktifine göre AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | EMC için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre |
| Sertifikayi düzenleyen kuruluş | UL E322346 |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ... 40 °C |
| Akışkan sıcaklığı | 5 °C ... 50 °C |
| Ortam sıcaklığı | 5 °C ... 50 °C |
| Bağıl nem | % 0 - 90 |
| Osilasyon direnci | FN 942017-4 ve EN 60068-2-6 uyarınca şiddet seviyesi 2 ile nakliye uygulama testi |
| Şok direnci | FN 942017-5 ve EN 60068-2-27'ye göre şiddet seviyesi 2 ile şok testi |
| Şok direncine ilişkin not | Montaj rayı ile montaj yapılırken sadece statik kuruluma izin verilir. |
| Pnömatik bağlantı 2 | G1/8 |
| Pnömatik bağlantı 4 | G1/8 |
| Kontrol havası bağlantısı 14 | M5 |
| Pnömatik bağlantı 1 | G3/8 |
| Pnömatik bağlantı 3 | G3/8 |
| Kontrol tahliye havası bağlantısı 84 | M7 |
| Havalandırma açıklığı bağlantı | M7 |