İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Tasarım | Blok yapı türü |
| Karşılık geldiği norm | EN 60947-5-2 |
| Sembol | 00995959 |
| Ruhsat | RCM işareti c UL us - Tanınan (OL) |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB EMC direktifine göre AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | EMC için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre |
| Sertifikayi düzenleyen kuruluş | UL E232949 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Ölçüm prensibi | optoelektronik |
| Algılama yöntemi | HGA ile yansıma fotoelektrik yakınlık anahtarı |
| Işık türü | kırmızı LED |
| Maks. ıIşık noktası | 80 mm menzil ile 5 mm |
| Minimum nesne çapı | 5 mm |
| Menzil | 15 mm ... 80 mm |
| Ortam sıcaklığı | -25 °C ... 60 °C |
| Maks. siyah beyaz farkı | 20 % |
| Referans malzemesi | Standart beyaz %90, 100x100 mm |
| Anahtarlama çıkışı | Karşı takt |
| Anahtarlama elemanı işlevi | PNP ışık geçişli NPN karanlık geçişli |
| Histerezis | 2.4 mm |
| Maks. anahtarlama frekansı | 800 Hz |
| Maks. çıkış akımı | 50 mA |
| Gerilim düşüşü | 0 V ... 1.5 V |
| Kısa devre dayanımı | saat ayarı |
| Çalışma gerilimi aralığı DC | 10 V ... 30 V |
| Artakalan dalgalanma | % 10 |
| Boşta çalışma akımı | 10 mA |
| Ters polarite koruması | tüm elektrik bağlantıları için |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı türü | Soketli kablo |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı teknolojisi | M8x1, EN 61076-2-104'e göre A kodlu |
| Elektrik bağlantısı 1, kutup/damar sayısı | 3 |
| Elektrik bağlantısı 1, montaj türü | SW9 ile vida kilidi |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı şeması | 00991155 |
| Fiş kontakları malzemesi | Pirinç, altın kaplı |
| Kablo uzunluğu | 0.15 m |
| Kablo özelliği | Standart |
| Kablo kılıfı malzemesi | TPE-U(PUR) |
| Montaj türü | geçiş deliği ile |
| Sıkma torku | 0.5 Nm |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Ürün ağırlığı | 10 g |
| Gövde malzemesi | ABS PC TPE-U(PU) |
| Çalışmaya hazır durumu göstergesi | Yeşil LED |
| Anahtarlama durumu göstergesi | Sarı LED |
| Koruma türü | IP65 IP67 |
| İzolasyon gerilimi | 500 V |
| Aşırı gerilim direnci | 1 kV |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 1 - korozyona düşük maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| Kirlenme derecesi | 3 |