İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Boyut | 20 |
| Tutma çenesi başına strok | 13 mm |
| Maks. değişim doğruluğu | ≤0.2 mm |
| Maks. tutma çenesi açı boşluğu ax, ay | 0.3 drc |
| Maks. tutma çenesi boşluğu Sz | 0.05 mm |
| Dönme simetrisi | ≤0.2 mm |
| Tutucu tekrarlama hassasiyeti | ≤0.01 mm |
| Tutma çenesi sayısı | 2 |
| Tahrik türü | elektrikli |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Tutucu işlevi | Paralel |
| Tasarım | Sonsuz dişli T şekli Kremayer/pinyon elektrikli tutucu |
| Karşılık geldiği norm | IEC 61010-1 |
| Kılavuz | Kayar yatak |
| Konum algılama | yaklaşım sensörü için |
| Sembol | 00992258 |
| Motor türü | DC servo motor |
| Kontrol elemanları | Geçmeli şalter |
| Çalışmaya hazır durumu göstergesi | LED |
| Maks. döngü frekansı | 0.7 Hz |
| Harici tutma parmağı başına maks. kütle | 150 g |
| Maks. akım tüketimi | 2000 mA |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 24 V |
| İzin verilen gerilim dalgalanmaları | +/- 10% |
| Ruhsat | RCM işareti |
| KC işareti |
KC-EMC
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB EMC direktifine göre AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | EMC için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 1 - korozyona düşük maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B2-L |
| Lityum-iyon bataryaların üretimi için uygunluk | Kütle oranı olarak %5'den fazla bakır içeren metaller kullanılmaz. Baskılı devre kartları, kablolar, elektrik konnektörleri ve bobinler dahil değildir |
| Ses basınç seviyesi | ≤70 dB(A) |
| Koruma türü | IP40 |
| Ortam sıcaklığı | 5 °C ... 60 °C |
| Toplam tutma kuvveti | 218 N |
| Kütle atalet momenti | 2.02 kgcm² |
| Tutma çenesindeki maks. kuvvet Fz statik | 325 N |
| Tutma çenesindeki maks. moment Mx statik | 13 Nm |
| Tutma çenesindeki maks. moment My statik | 8 Nm |
| Tutma çenesindeki maks. moment Mz statik | 13 Nm |
| Kılavuz elemanları tekrar yağlama aralığı | 2 Mio çvr |
| Ürün ağırlığı | 532 g |
| Elektrik bağlantısı | 5 kutuplu Soketli kablo M12x1 |
| Montaj türü | isteğe bağlı olarak: dişi dişli ve merkezleme manşonlu geçiş deliği ve merkezleme parçası ile |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Gövde malzemesi | Alüminyum, eloksallı |
| Tutma çenelerii malzemesi | yüksek alaşımlı paslanmaz çelik |