İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Basınç türü | Bağıl basınç |
| Ölçüm mesafesi | 0 bar ... 60 bar |
| Proses sıcaklığı | –30 °C ... +100 °C |
| Çıkış sinyali | 4 mA ... 20 mA, 2-telli |
| Toplu ambalaj başına birimler | 50 adet |
| Proses bağlantısı | ¼'' NPT |
| Conta | Contasız |
| Malzemeye temas eden kısımlar | Paslanmaz çelik, Paslanmaz çelik 13-8 PH |
| Kanal deliği | 3,5 mm Standard |
| Gövde malzemesi | Paslanmaz çelik 316L, PBT GF30 |
| Bağlantı tipi | M12 x 1, 4-pinli yuvarlak konnektör |
| Koruma sınıfı | IP67, yuvarlak konnektör için (IEC 60529) 1) |
| Besleme Gerilimi | 8 V DC ... 30 V DC 2) |
| Maksimum yük RA | = (L + - 7 V) / 0,02 A [Ohm] akım çıkış sinyalinde |
| Maks. akım tüketimi | 25 mA |
| Başlatma süresi | 15 ms |
| Koruma sınıfı | III |
| İzolasyon gerilimi | 750 V DC |
| Aşırı gerilim koruması | 36 V DC |
| Kısa devre dayanımı | M'ye karşı çıkış QA |
| Ters polarizasyon koruması | M'ye karşı L+ |
| CE'ye uygunluk | 2004/108/EC, EN 61326-1 emisyon (Grup 1, sınıf B) ve darbe ve titreşim dayanımı (endüstri bölgesi) ve basınçlı kaplar direktifi 97/23/EG |
| RoHS sertifikası | ✔ |
| Çalışma süresi |
En az 10 milyon yük değişimi |
| MTTF | > 100 yıl |
| Doğrusal olmama | ≤ ± 0,5 % sapma (en iyi uyan düz çizgi, BFSL) |
| Doğruluk | ≤ ± 1,2 % sapma (oda sıcaklığında) |
| Yerleşme süresi | < 2 ms |
| Sıfır sinyalinin ölçüm sapması | ≤ ± 0,5 % sapma |
| Sıcaklık hatası | ≤ ± 1,5 % sapma |
| Yıl içerisinde uzun süreli kayma/istikrar | ≤ ± 0,3 % sapma (her yıl) |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C ... +80 °C |
| Başvuru koşulları | IEC 61298-1'ye göre |
| İşletim ortam sıcaklığı | –30 °C ... +100 °C |
| Depolama sıcaklığı | –30 °C ... +100 °C |
| Şok yüklenmesi | 40 g (6 ms) IEC 60068-2-27'ye göre (mekanik şok) |
| Titreşim yükü | IEC 60068-2-6'ya göre (rezonans altında titreşim) 20 g (20 Hz ... 2000 Hz, 120 dk) |
| EU declaration of conformity | ✔ |
| UK declaration of conformity | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27200614 |
| ECLASS 5.1.4 | 27200614 |
| ECLASS 6.0 | 27200614 |
| ECLASS 6.2 | 27200614 |
| ECLASS 7.0 | 27200614 |
| ECLASS 8.0 | 27200614 |
| ECLASS 8.1 | 27200614 |
| ECLASS 9.0 | 27200614 |
| ECLASS 10.0 | 27200614 |
| ECLASS 11.0 | 27200614 |
| ECLASS 12.0 | 27200614 |
| ETIM 5.0 | EC011478 |
| ETIM 6.0 | EC011478 |
| ETIM 7.0 | EC011478 |
| ETIM 8.0 | EC011478 |
| UNSPSC 16.0901 | 41112410 |