İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Varyant | sBot Speed |
| Ürün tipi | Donanım |
| Robot kumandası | Spesifik değil |
| Robotun durdurma işlemi | Hız düşürülerek |
| Robotun restart işlemi | Otomatik |
| Arayüzler | |
| İletişim arayüzü | Bağımsız G/Ç'ler |
| Hata durumunda emniyetli durum | Güvenlik sağlayan yarı iletken çıkışları KAPALI durumundadır. |
| Güvenli lazer alan tarayıcı | S300 Mini Remote |
| Koruma alanı mesafesi | 3 m |
| Güvenlik görevi | Tehlikeli alan güvenliği |
| Çalışma ortamı sıcaklığı | –10 °C ... +50 °C |
| Depolama sıcaklığı | –20 °C ... +50 °C |
| Hava nemliliği | 50 °C'de %90 (EN 61131-2) |
| Alınan güvenlik kontrolörü | Flexi Soft (CPU1) |
| Güvenlik kontrolörünün türü | Programlanabilir |
| Güç kaynağı | |
| Gerilim kaynağı Uv | 24 V DC (16,8 V DC ... 28,8 V DC) |
| Performans seviyesi | PL d (ISO 13849-1) |
| Teslimat Kapsamı | S300 Mini Remote güvenli lazer alan tarayıcı Flexi Soft CPU1 Flexi Soft sistem soketi FX3-MPL0 SICK Flexi-Soft-genişletme modülü FX3-XTIO Flexi-Soft röle modülü UE410-4RO4 Dokümantasyon (kullanma kılavuzu, SISTEMA dosyası, kablolama şeması) |
| Acil durdurma | |
| Acil durumda durdurma | ✔ |
| Acil durdurmadan sonra beklenmeyen restartı önleme |
✔ |
| Güvenli durmayı tetikleme |
| Otomatik reset | ✔ |
| Güvenlik değerlendirmeli, denetlenen hız |
| Güvenlik değerlendirmeli, denetlenen hızı tetikleme | ✔ |
| Alan setleri geçişi | ✔ |
| China-RoHS | ✔ |
| ECLASS 5.0 | 27279090 |
| ECLASS 5.1.4 | 27279090 |
| ECLASS 6.0 | 27279090 |
| ECLASS 6.2 | 27279090 |
| ECLASS 7.0 | 27279090 |
| ECLASS 8.0 | 27279090 |
| ECLASS 8.1 | 27279090 |
| ECLASS 9.0 | 27279090 |
| ECLASS 10.0 | 27279090 |
| ECLASS 11.0 | 27279090 |
| ECLASS 12.0 | 27279090 |
| ETIM 5.0 | EC001449 |
| ETIM 6.0 | EC001449 |
| ETIM 7.0 | EC001449 |
| ETIM 8.0 | EC001449 |
| UNSPSC 16.0901 | 32151705 |