İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ortam sıcaklığı | -15 °C ... 40 °C |
| Ortam sıcaklığına ilişkin not | santigrat derece başına -1,5% değer kaybıyla 80 °C'ye kadar |
| Maks. kurulum yüksekliği | 4000 m |
| Maks. kurulum yüksekliği hakkında not | 1.000 m'den itibaren sadece 100 m'de -1,0% değer kaybı ile |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ... 70 °C |
| Bağıl nem | % 0 - 90 |
| Karşılık geldiği norm | IEC 60034 |
| EN 60034-1'e göre termal sınıf | F |
| Maks. sargı sıcaklığı | 155 °C |
| EN 60034-1'e göre boyutlandırma sınıfı | S1 |
| Sıcaklık denetimi | EnDat 2.2 üzerinden dijital motor sıcaklığı iletimi |
| EN 60034-7'ye göre motor tasarımı | IM B5 IM V1 IM V3 |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Koruma türü | IP21 |
| Koruma türüne ilişkin not | Radyal mil sızdırmazlık halkasız motor mili için IP21 Radyal mil sızdırmazlık halkalı motor mili için IP65 IP67 için motor gövdesi dahil bağlantı teknolojisi |
| DIN SPEC 42955'e göre eş merkezlilik, eş eksenlilik, eksenel salgı | N |
| Dengeleme kalitesi | G 2,5 |
| Kalma torku | Tepe sıkma torkunun <%1,0'ı |
| Nominal koşullar altında yatakların kullanım ömrü | 20000 sa |
| Düz kama mil modeli | DIN 6885 8x7x36 |
| Arayüz kodu motor Out | 150A |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı türü | Hibrit soket |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı teknolojisi |
M23x1 |
| Elektrik bağlantısı 1, kutup/damar sayısı | 15 |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı şeması | 00995913 |
| Kirlenme derecesi | 2 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 0 - korozyona maruziyet yok |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| Osilasyon direnci | EN 60068-2-6'ya göre |
| Şok direnci | EN 60068-2-29'a göre EN 60068-2-27'ye göre 15 g/11 ms |
| Ruhsat | RCM işareti c UL us - Tanınan (OL) |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB EMC direktifine göre AB düşük gerilim yönergesine göre AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | EMC için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre elektrikli ekipman için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre |
| Sertifikayi düzenleyen kuruluş | UL E342973 |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 680 V |
| Sargı anahtarlama tipi | İç yıldız |
| Kutup çifti sayısı | 5 |
| Duruş torku | 44 Nm |
| Nominal tork | 39.7 Nm |
| Pik tork | 86 Nm |
| Nominal devir | 1000 1/dak |
| Maks. devir | 1812 1/dak |
| Maks. mekanik devir | 8000 1/dak |
| Açısal ivmelenme | ≤100000 rad/sn² |
| Nominal güç motor | 4157 W |
| Sürekli duruş akımı | 11.4 A |
| Motor nominal akımı | 10.3 A |
| Tepe akımı | 24 A |
| Motor sabiti | 3.85 Nm/A |
| Duruş torku sabiti | 4.38 Nm/A |
| Gerilim sabiti faz-faz | 264.9 mVdak |
| Fazdan faza sargı direnci | 1.016 Ohm |
| Sargı endüktansı faz-faz | 15.7 mH |
| Sargı uzunlamasına endüktansı Ld (faz) | 7.95 mH |
| Sargı enine endüktansı Lq (faz) | 7.85 mH |
| Elektriksel zaman sabiti | 15.6 ms |
| Termal zaman sabiti | 55 dak |
| Isıl direnç | 0.42 K/W |
| Ölçüm flanşı | 450 x 450 x 30 mm, çelik |
| Toplam tahrik çıkış atalet momenti | 57.6 kgcm² |
| Ürün ağırlığı | 25400 g |
| İzin verilen eksenel mil yükü | 346 N |
| İzin verilen radyal mil yükü | 1730 N |
| Rotor konumu vericisi | Tek dönüşlü mutlak enkoder |
| Rotor konumu vericisi üretici adı | ECI 1319 |
| Rotor konum vericisi mutlak algılanabilir devirler | 1 |
| Rotor konumu vericisi arayüzü | EnDat 22 |
| Rotor konumu vericisi ölçüm prensibi | endüktif |
| Rotor konumu vericisi çalışma gerilimi DC | 5 V |
| Rotor konumu vericisi çalışma gerilimi aralığı DC | 3.6 V ... 14 V |
| Devir başına rotor konumu vericisi konum değerleri | 524288 |
| Rotor konumu vericisi çözünürlüğü | 19 bit |
| Rotor konumu vericisi açı ölçümü sistem hassasiyeti | -65 arcsec ... 65 arcsec |
| MTTF, kısmi bileşen | 190 yıl, rotor enkoderi |
| Enerji verimliliği | ENEFF (CN) / Sınıf 1 |