İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ortam sıcaklığı | -15 °C ... 40 °C |
| Ortam sıcaklığına ilişkin not | santigrat derece başına -1,5% değer kaybıyla 80 °C'ye kadar |
| Maks. kurulum yüksekliği | 4000 m |
| Maks. kurulum yüksekliği hakkında not | 1.000 m'den itibaren sadece 100 m'de -1,0% değer kaybı ile |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ... 70 °C |
| Bağıl nem | % 0 - 90 |
| Karşılık geldiği norm | IEC 60034 |
| EN 60034-1'e göre termal sınıf | F |
| Maks. sargı sıcaklığı | 155 °C |
| EN 60034-1'e göre boyutlandırma sınıfı | S1 |
| Sıcaklık denetimi | EnDat 2.2 üzerinden dijital motor sıcaklığı iletimi |
| EN 60034-7'ye göre motor tasarımı | IM B5 IM V1 IM V3 |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Koruma türü | IP40 |
| Koruma türüne ilişkin not | Radyal mil sızdırmazlık halkasız motor mili için IP40 Radyal mil sızdırmazlık halkalı motor mili için IP65 IP67 için motor gövdesi dahil bağlantı teknolojisi |
| DIN SPEC 42955'e göre eş merkezlilik, eş eksenlilik, eksenel salgı | N |
| Dengeleme kalitesi | G 2,5 |
| Kalma torku | Tepe sıkma torkunun <%1,0'ı |
| Nominal koşullar altında yatakların kullanım ömrü | 20000 sa |
| Arayüz kodu motor Out | 80P |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı türü | Hibrit soket |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı teknolojisi | M23x1 |
| Elektrik bağlantısı 1, kutup/damar sayısı | 15 |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı şeması | 00995913 |
| Kirlenme derecesi | 2 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 0 - korozyona maruziyet yok |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| Osilasyon direnci | FN 942017-4 ve EN 60068-2-6 uyarınca şiddet seviyesi 2 ile nakliye uygulama testi |
| Şok direnci | FN 942017-5 ve EN 60068-2-27'ye göre şiddet seviyesi 2 ile şok testi |
| Ruhsat | RCM işareti TÜV c UL us - Tanınan (OL) |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB EMC direktifine göre AB düşük gerilim yönergesine göre AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | EMC için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre elektrikli ekipman için Birleşik Krallık düzenlemelerine göre |
| Sertifikayi düzenleyen kuruluş | TÜV 968/INS 464.00/24 UL E342973 |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 325 V |
| Sargı anahtarlama tipi | İç yıldız |
| Kutup çifti sayısı | 5 |
| Duruş torku | 1.46 Nm |
| Nominal tork | 1.3 Nm |
| Pik tork | 2.8 Nm |
| Nominal devir | 3000 1/dak |
| Maks. devir | 6700 1/dak |
| Maks. mekanik devir | 14000 1/dak |
| Açısal ivmelenme | ≤100000 rad/sn² |
| Nominal güç motor | 408 W |
| Sürekli duruş akımı | 3.1 A |
| Motor nominal akımı | 2.7 A |
| Tepe akımı | 8.4 A |
| Motor sabiti | 0.48 Nm/A |
| Duruş torku sabiti | 0.57 Nm/A |
| Gerilim sabiti faz-faz | 34.3 mVdak |
| Fazdan faza sargı direnci | 4.93 Ohm |
| Sargı endüktansı faz-faz | 16.3 mH |
| Sargı uzunlamasına endüktansı Ld (faz) | 10.2 mH |
| Sargı enine endüktansı Lq (faz) | 12.2 mH |
| Elektriksel zaman sabiti | 4.9 ms |
| Termal zaman sabiti | 42 dak |
| Isıl direnç | 0.95 K/W |
| Ölçüm flanşı | 250 x 250 x 15 mm, çelik |
| Toplam tahrik çıkış atalet momenti | 0.597 kgcm² |
| Ürün ağırlığı | 2020 g |
| İzin verilen eksenel mil yükü | 120 N |
| İzin verilen radyal mil yükü | 620 N |
| Rotor konumu vericisi | Çok dönüşlü mutlak emniyet enkoderi |
| Rotor konumu vericisi üretici adı | EQI 1131 |
| Rotor konum vericisi mutlak algılanabilir devirler | 4096 |
| Rotor konumu vericisi arayüzü | EnDat 22 |
| Rotor konumu vericisi ölçüm prensibi | endüktif |
| Rotor konumu vericisi çalışma gerilimi DC | 5 V |
| Rotor konumu vericisi çalışma gerilimi aralığı DC | 3.6 V ... 14 V |
| Devir başına rotor konumu vericisi konum değerleri | 524288 |
| Rotor konumu vericisi çözünürlüğü | 19 bit |
| Rotor konumu vericisi açı ölçümü sistem hassasiyeti | -120 arcsec ... 120 arcsec |
| Emniyet cihazı | Emniyet yapı parçası |
| Maksimum SIL | Güvenlik bütünlük seviyesi 3 bkz. Kullanıcı belgeleri |
| SIL2'ye kadar güvenlik alt fonksiyonları | Tek turlu pozisyon verilerinin güvenilir şekilde alınması ve iletilmesi |
| SIL3'e kadar güvenlik alt fonksiyonları | Tek turlu pozisyon verilerinin güvenilir şekilde alınması ve iletilmesi, sadece servo sürücü kontrolünde ek yazılım işlevi ile |
| Maksimum PL ve kategori | Performans Seviyesi e, Kategori 3 bkz. Kullanıcı belgeleri |
| Emniyet alt fonksiyonu, PL d'ye kadar, Kat. 3 | Tek turlu pozisyon verilerinin güvenilir şekilde alınması ve iletilmesi |
| Emniyet alt fonksiyonu, PL e'ye kadar, Kat. 3 | Tek turlu pozisyon verilerinin güvenilir şekilde alınması ve iletilmesi, sadece servo sürücü kontrolünde ek yazılım işlevi ile |
| PFHd, kısmi bileşen | 15 x 10E-9, enkoder |
| Hizmet ömrü Tm, kısmi bileşen | 20 yıl, rotor konum enkoderi |