İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Strok | 1 mm ... 2800 mm |
| Piston çapı | 40 mm |
| Piston mili diş ölçüsü | M8 M12x1,25 |
| Piston milinin maks. dönüş açısı +/- | -0.6 drc ... 0.6 drc |
| Standarda dayalı | ISO 15552 |
| Sönümleme | Esnek sönümleme halkaları/plakaları iki taraflı kendinden ayarlı pnömatik son konum sönümlemesi iki taraflı ayarlanabilir pnömatik sönümleme |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Karşılık geldiği norm | ISO 15552 |
| Piston mili ucu | Erkek diş Dişi diş |
| Tasarım | Piston Piston mili Çekme çubuğu Silindir boru |
| Konum algılama | yaklaşım sensörü için |
| Sembol | 00991217 00991218 00991235 00991237 00992970 00992971 |
| Varyantlar | Kuru çalıştırma için Ön kapakta körük Sert sıyırıcı Uzatılmış piston mili erkek dişi Piston milindeki dişi diş Uzatılmış piston kolu Dengeleme uygulamaları için düşük sürtünme Metal sıyırıcı Dönmeye karşı korumalı Sabit, yavaş hareket Düşük sürtünme Çift taraflı piston mili Isıya dayanıklı sızdırmazlık elemanları maks. 120 °C Sıcaklık aralığı 0 ila + 150 °C Sıcaklık aralığı -40 ila + 80 °C tek taraflı piston mili |
| Çalışma basıncı | 0.01 MPa ... 1.2 MPa |
| Çalışma basıncı | 0.1 bar ... 12 bar |
| Çalışma şekli | çift etkili |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB patlamaya karşı koruma direktifine (ATEX) göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | UK EX düzenlemelerine göre |
| Patlamaya karşı koruma | Zone 1 (ATEX) Bölge 1 (UKEX) Zone 2 (ATEX) Zone 21 (ATEX) Bölge 21 (UKEX) Zone 22 (ATEX) |
| ATEX kategorisi, gaz |
II 2G |
| ATEX kategorisi, toz | II 2D |
| Ex ateşleme koruma sınıfı | Ex h IIC T4 Gb |
| Ex ateşleme koruma sınıfı, toz | Ex h IIIC T120°C Db |
| Ex ortam sıcaklığı | -20°C <= Ta <= +60°C |
| AB dışında patlamaya karşı koruma onayı | EPL Db (GB) EPL GB (GB) |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet 3 - yoğun korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B1/B2-L VDMA24364 Zone III |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ... 150 °C |
| Son konumlarda darbe enerjisi | 0.7 j |
| Sönümleme uzunluğu | 20 mm |
| 0,6 MPa'da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, geri dönüş | 633 N |
| 0,6 MPa'da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, ilerleme | 633 N ... 754 N |
| Her 10 mm piston mili uzantısı başına ek ağırlık | 16 g |
| Her 10 mm piston mili diş uzantısı başına ek ağırlık | 8 g |
| Montaj türü | isteğe bağlı olarak: dişi diş ile aksesuarlarla |
| Pnömatik bağlantı | G1/4 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Kapak malzemesi | Alüminyum pres döküm, kaplamalı |
| Piston contası malzemesi | FPM HNBR TPE-U(PU) |
| Piston malzemesi | Dövme alüminyum alaşım |
| Piston mili malzemesi | yüksek alaşımlı paslanmaz çelik, sert krom kaplama yüksek alaşımlı çelik yüksek alaşımlı paslanmaz çelik |
| Piston mili sızdırmazlık sıyırıcı malzemesi | FPM HNBR PE TPE-U(PU) |
| Tampon sızdırmazlık öğesi malzemesi | FPM TPE-U(PU) |
| Yastıklama pistonu malzemesi | Dövme alüminyum alaşım POM |
| Silindir borusu malzemesi | Dövme alüminyum alaşımı, sürgülü eloksallı |
| Somun malzemesi | Çelik, galvanize yüksek alaşımlı paslanmaz çelik |
| Piston mili sıyırıcı malzemesi | Pirinç PTFE takviyeli |
| Yatak malzemesi | Bronz Metal-polimer kompozit POM |
| Flanş somunu malzemesi | Galvanize çelik |
| Çekme nüvesi malzemesi | yüksek alaşımlı çelik yüksek alaşımlı paslanmaz çelik |
| Eklem bağlantı malzemesi | Paslanmaz çelik dökümü |
| Körük malzemesi | NBR PA |