İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ölçüler G x U x Y | (zincirleme bloku ve bağlantı teknolojisi dahil) 50 mm x 107 mm x 70 mm |
| Izgara ölçüsü | 50 mm |
| Montaj türü | CPX-M-GE.. zincirleme blokunda |
| Ürün ağırlığı | 100 g |
| Ortam sıcaklığı | -5 °C ... 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ... 70 °C |
| Bağıl nem | % 95 yoğuşmayan |
| Koruma türü | bağlantı blokuna bağlı olarak |
| Maks. kablo uzunluğu | 200 m |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Gövde malzemesi | PA takviyeli PC |
| LED göstergeler | 1 toplu diagnostik 8 kanallı diagnostik 8 kanal durumu |
| Diyagnoz | Kanal başına tel kopması Kanal başına sınır değer ihlali Kanal başına kısa devre Parametrelendirme hatası |
| Kontrol elemanları | DIL şalteri |
| Parametrelendirme | Veri formatı Kanal başına giriş geri dönme süresi Kanal başına giriş işlevi Kanal başına diagnostik durumunda ikame değeri Kanal başına sinyal uzatma süresi Kanal başına geçit süresi Kanal başına sınır değer denetimi Kanal başına kısa devre denetimi Denetim parametreleri Kanal başına sayaç yapılandırması kanal başına üst sınır değeri kanal başına alt sınır değeri Kanal başına tel kopması denetimi |
| İlave fonksiyonlar | Frekans ölçümü Sayaç işlevi |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 24 V |
| İzin verilen gerilim dalgalanmaları | % +/- 25 |
| Artakalan dalgalanma | 0,4 Vss |
| Nominal çalışma geriliminde öz akım tüketimi |
Tipik olarak 75 mA |
| Elektrik kesintisinde ara belleğe alma | 20 ms |
| Ters polarite koruması | çalışma voltajı için |
| Giriş sayısı | 8 |
| Karakteristik eğri girişler | EN 60947-5-6'ya göre |
| Anahtarlama seviyesi | EN 60947-5-6 uyarınca |
| Giriş geri dönme süresi | 3 ms (0 ms, 10 ms, 20 ms parametrelenebilir) |
| Kanal - kanal elektriksel izolasyonu | hayır |
| Kanal elektriksel izolasyonu - Dahili bus | evet |
| Koruma (kısa devre) | kanal başına |