İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Ölçüler G x U x Y | (zincirleme bloku ve bağlantı teknolojisi dahil) 50 mm x 107 mm x 70 mm |
| Montaj türü | CPX-M-GE.. zincirleme blokunda |
| Ürün ağırlığı | 100 g |
| Ortam sıcaklığı | -5 °C ... 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C ... 70 °C |
| Bağıl nem | % 95 yoğuşmayan |
| Koruma türü | IP20 |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet (monte edilmiş durumda) |
| LABS uygunluğu | VDMA24364 Zone III |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB patlamaya karşı koruma direktifine (ATEX) göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | UK EX düzenlemelerine göre |
| Patlamaya karşı koruma | Zone 0 (IEC-EX) Zone 20 (IEC-EX) Bölge 22[20] (UKEX) Bölge 2[0] (UKEX) |
| ATEX kategorisi, gaz | II (1) G |
| ATEX kategorisi, toz | II (1) D |
| AB dışında patlamaya karşı koruma onayı | EPL Da (IEC-EX) EPL Dc[Da] (GB) EPL Ga (IEC-EX) EPL Gc[Ga] (GB) |
| Ex ateşleme koruma sınıfı | [Ex ia Ga] IIC |
| Ex ateşleme koruma sınıfı, toz | [Ex ia Da] IIIC |
| Ex ortam sıcaklığı | -5°C <= Ta <= +50°C |
| Sertifikayi düzenleyen kuruluş | IECEx ZLM 12.0007 X ZELM 12 ATEX 0500 X |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Gövde malzemesi | PA takviyeli |
| Elektrik bağlantısı | 8 kutuplu / 8 kutuplu |
| Giriş sayısı | 8 |