İhtiyacınız olan herşey tek tık uzağınızda. Hızlı ve etkili çözüm arayışınızda, uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazır
Sorunuzu hızlıca çözmek için doğru yerdesiniz. Herhangi bir kouda size yardımcı olabiliecek destek ekbimizle hemen bağlantı kurun
İhtiyacınız olan ürünleri en yakın satış noktasından kolayca edinin. Hemen size en uygun seçenekleri keşfedin ve satın alım sürecinizi hızlandırın
Özel talpleriniz veya fiyatlandırma hakkında sorularınız mı var? Satış ekibimizle iletişime geçin ve size özel çözümlerle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü bulun
Copyrigt © 2025 SECA Corporation

| Strok | 25 mm |
| Piston çapı | 40 mm |
| Piston mili diş ölçüsü | M12x1,25 |
| Sönümleme | Esnek sönümleme halkaları/plakaları iki taraflı |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Tasarım | Piston Piston mili Silindir boru |
| Konum algılama | yaklaşım sensörü için |
| Sembol | 00991729 |
| Çalışma basıncı | 0.12 MPa ... 1 MPa |
| Çalışma basıncı | 1.2 bar ... 10 bar |
| Çalışma şekli | baskılayan tek etkili |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 - orta derece korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B1/B2-L |
| Ortam sıcaklığı | -20 °C ... 80 °C |
| Geri çekilmiş piston milinde yay geri dönüş kuvveti | 50 N |
| 0,6 MPa'da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, geri dönüş | 50 N |
| 0,6 MPa'da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, ilerleme | 687.6 N |
| Hareketli kütle | 270 g |
| 0 mm strokta hareketli kütle | 230 g |
| 10 mm strok başına hareketli kütle ek yük | 16 g |
| Ürün ağırlığı | 721 g |
| 0 mm strokta temel ağırlık | 661 g |
| 10 mm strok başına ek ağırlık | 24 g |
| Montaj türü | aksesuarlarla |
| Pnömatik bağlantı | G1/4 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Kapak malzemesi | Dövme alüminyum alaşım |
| Sızdırmazlık elemanları malzemesi | NBR TPE-U(PU) |
| Piston mili malzemesi | yüksek alaşımlı çelik |
| Silindir borusu malzemesi | yüksek alaşımlı paslanmaz çelik |